Skúsme opäť vyhrať pre deti nové ihrisko

14. 1. 2018

Súťaž, v ktorej uspeje len 10 slovenských miest, vyhlásila spoločnosť LIDL. Trenčania v roku 2017 prehlasovali svojich „súperov“ a tak v kategórii miest s počtom obyvateľov nad 35 tisíc obsadil Trenčín 1. miesto s celkovým počtom 138 299 odovzdaných hlasov. Detské ihrisko Žihadielko bolo teda vybudované i v našom meste, v parku pod Juhom. Trenčín sa aj v tomto roku zapojil do súťaže a preto prosíme všetkých obyvateľov i priaznivcov nášho mesta o hlasy pre Trenčín.


Hlasovanie bude spustené v pondelok 15. januára 2018 o 9.00 h a potrvá do 28. februára 2018 (do polnoci). Hlasovať môžete každý deň dvakrát. Stačí sa prihlásiť na internetovej stránke https://zihadielko.lidl.sk/. Pri prvom hlasovaní dostanete bezplatnú overovaciu SMS. Prihlásiť sa dá pomocou facebookového účtu alebo účtom, ktorý si vytvorí hlasujúci na stránke zihadielko.lidl.sk a potom je úlohou každý deň tu znova a znova hlasovať.


Za celé trvanie súťaže môže každý odovzdať desiatky hlasov. Každý hlas sa počíta! 


Po prvom zahlasovaní máte možnosť pridať ešte jeden bonusový hlas, keď úspešne zvládnete jednoduchú hru s Majou alebo Flippom. V tom okamihu sa automaticky započítava ďalší hlas pre Trenčín. Každý deň teda môžete pridať z jednej emailovej adresy alebo facebookového účtu dva hlasy!


Všetky prihlásené mestá v súťaži sa iste budú výrazne snažiť, našimi konkurentmi sú mestá, ktoré v tejto súťaži už vyhrali – kategória: Víťazi 2016 a 2017. Ak chceme byť úspešní, musíme byť v tejto kategórii aspoň druhí. Ak uspejeme, detské ihrisko by mohlo vyrásť na mieste bývalého ihriska Opavia vo vnútrobloku na Beckovskej ulici.


Za ihrisko v Trenčíne môžeme hlasovať my – Trenčania, ale aj naši známi, príbuzní, priatelia z iných miest či obcí.


Skúsme zabojovať a vyhrať pre deti pekné, moderné a bezpečné ihrisko. Hlasujme za Trenčín!

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!