Rozkopávky na Inoveckej ulici obmedzia dopravu, vrátane MHD

1. 6. 2022

Trenčianske vodárne a kanalizácie pokračujú v rekonštrukcii verejných sietí na Inoveckej ulici už v podobe výkopov. Práce čiastočne obmedzia dopravu a na istý čas po Inoveckej ulici nebudú vôbec jazdiť autobusy MHD. 

Zmena MHD cez víkend

Už počas najbližšieho víkendu 4. až 5. júna 2022 budú autobusové linky MHD č. 1, 4, 22, 23 a 25 jazdiť v smere do centra mesta po Soblahovskej ulici (vynechajú Inoveckú ulicu). Rovnako budú dočasne jazdiť aj z centra mesta na Juh po Soblahovskej ulici, kde zastavia na tamojších zastávkach.

Linky č. 5, 11 a 28 pôjdu v smere do centra okolo OBI, prejdú na Legionársku ulicu a odtiaľ obslúžia zastávku Beckovská a následne zastávku Nemocnica, potom sa napoja na svoju pôvodnú trasu. Smerom z centra mesta obslúžia linky č. 5, 11 a 28 zastávku Nemocnica a odtiaľ pokračujú na Beckovskú ulicu, kde odbočia na Inoveckú a obslúžia zastávku „Inovecká“. Odtiaľ budú pokračovať po pôvodnej trase na sídlisko Juh.

Počas tohto víkendu teda nebudú autobusy obsluhovať zastávky Dlhé hony, Inovecká stred.Zastávku Inovecká (smerom na Juh) obslúžia iba linky 5, 11 a 28.

Ďalšia zmena MHD od pondelka

Od pondelka 6. júna do nedele 19. júna 2022 bude pokračovať rekonštrukcia vodovodu a kanalizácie od križovatky Dlhé Hony/Inovecká smerom k Strojárenskej ulici.

Linky MHD č. 5 a 28 budú jazdiť po pôvodnej trase.

Linka č. 11 pôjde smerom do centra po Soblahovskej ulici a odbočí na Dlhé Hony – vynechá zastávky na Inoveckej ulici. Tak to bude aj pri opačnom smere – z centra na Juh.

Linky č. 1, 4, 22, 23 a 25 budú trasované z aj do centra mesta po Soblahovskej ulici. Zastávky na Inoveckej teda dočasne neobslúžia.

Obmedzenie osobnej dopravy

Počas prác na Inoveckej ulici bude postupne v krátkych úsekoch čiastočne obmedzená do jedného jazdného pruhu aj osobná automobilová doprava.

Prosíme o trpezlivosť a pochopenie!

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!