Piknik presunutý! – Príďte v nedeľu do Parku M. R. Štefánika na piknik

15. 6. 2019

AKTUALIZÁCIA

Zajtrajší piknik v parku sa presúva o týždeň na nedeľu 23.6. o 16:00. SHMÚ na zajtra vydalo výstrahu prvého stupňa – krupobitie, nárazový vietor, búrky a zrážky.

Park Milana Rastislava Štefánika prešiel minulý rok významnými zmenami a preto je teraz ten správny čas si ho vyskúšať. Tento park si po celkovej revitalizácii zelene zaslúži byť miestom, kadiaľ ľudia nebudú len prechádzať, ale kde budú radi chodiť.  V utorok 18. júna je medzinárodný deň piknikov. A tak to skúsime i v Trenčíne! V nedeľu 16. júna o 16.00 h pozývame každého na Piknik v parku.

piknik

Bude pripravené malé občerstvenie – káva z pojazdnej predajne, citronáda, nejaké ovocie, ale samozrejme, ideálne bude, ak si každý zo sebou prinesie to, čo má rád, čo mu chutí. Na našu limonádu odporúčame priniesť si vlastné poháre!

Kto bude mať chuť, bude si môcť zacvičiť jogu. K tomu je potrebná podložka na cvičenie.

Park je čerstvo pokosený, okrem plôch, kde sú vysadené lúčne trávy a zmesi.

piknik v parku

Stretneme sa na pikniku – v nedeľu 16. júna o 16.00 h. Prineste si dobrú náladu, piknikový kôš s niečím pod zub, deku a ak chcete cvičiť jogu, aj podložku na cvičenie. A je len na vás, či si pribalíte spoločenské hry, knihy, časopisy…

plagát piknik

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!