Po futbale v sobotu posilový autobus na Juh

28. 9. 2023

Tím mužov futbalového klubu AS Trenčín privíta v sobotu 30. septembra o 18.00 h na Štadióne Sihoť rozbehnutý MFK Dukla Banská Bystrica. Pre odľahčenie dopravy a kapacity parkoviska bude po skončení zápasu, okrem štandardných spojov MHD, zabezpečený posilový spoj linky č. 8 zo zastávky Obchodná akadémia v smere Gymnázium – Soblahovská – JUH, Ul. Gen. Svobodu. Odchod autobusu bude vykonaný operatívne po nástupe futbalových fanúšikov (predpoklad okolo 20:00 h).

Po dlhých rokoch čakania a prác je na futbalovom štadióne k dispozícii aj nová hlavná tribúna s kapacitou takmer 3 000 divákov. Na Východnej tribúne bude kompletné zázemie pre oba tímy, delegované osoby, zástupcov médií, VIP hostí a viac ako polovica kapacity je určená bežným fanúšikom. Chýbať nebude ani Fanzóna. Pre fanúšikov AS Trenčín sú pripravené rôzne aktivity a súťaže.

Veríme, že po skončení zápasu využijete posilový spoj a ušetríte si tak starosti s parkovaním auta. Vypravenie posilovej linky č. 8 je výsledkom dohody futbalového klubu AS Trenčín, mesta Trenčín a dopravcu Transdev.

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!