Piatkový piknik bude s Colorful People

22. 8. 2018

Žijú svoj sen, milujú hudbu a cestovanie. Na svojich potulkách svetom zbierajú inšpirácie, melódie a vášne, z ktorých stavajú repertoár. V Trenčíne zahrajú skladby nielen zo svojej milovanej Južnej Ameriky, ale aj swing, country, soul či reggae už v piatok 24. augusta.

colorful people

Dvaja zakladajúci členovia skupiny Juraj Holoda a Lenka Novotná sa stretli počas štúdií na hudobnej škole Jaroslava Ježka v Prahe. V Brazílii študovali hru na gitaru a perkusie, po štúdiách zostali istý čas hrať v Brazílii, Peru a Bolívii. Túžba s hudbou aj cestovať ich však zaviedla aj do Kanady, USA a mnohých európskych krajín. Títo hudobní nomádi putujú spolu svetom aj životom už pekných pár rokov. Pri cestách sa hudbou živia a vždy po pár mesiacoch potuliek radi doma ukážu, ako si rozšírili repertoár.

Zostavu skvele dopĺňa tretí člen kapely Dušan Marko (spev, perkusie). Oproti minulému roku je bohatší o nové skúsenosti, ako nový spevák českej skupiny Support Lesbiens.

Piatkový hudobný piknik sa oplatí zažiť. Colorful People budú hrať 24. augusta 2018 v Átriu pod Mestskou vežou od 19.00 h.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!