Otvorenie sezóny na pumptracku už najbližšiu sobotu

3. 4. 2024

V sobotu 6. apríla 2024 sa od 10.00 do 14.30 hodiny uskutoční na pumptrackovej dráhe pod Juhom slávnostné otvorenie prvej sezóny na tejto novej atrakcii v Trenčíne. Vezmite deti, odrážadlá, bicykle, nezabudnite na prilbu, chrániče a príďte. Ak niečo z toho nemáte, požičiate si na mieste.

Príďte sa pozrieť, čo na tento novej dráhe dokáže vicemajsterka sveta Kristína Madarásová v BMX. Uvidíte predvádzacie jazdy profesionálov bajkerov a kolobežkárov. Pripravená je aj amatérska súťaž pre deti do 4 rokov na odrážadlách a pre ďalšie dve vekové kategórie 5 až 7 rokov a 8 až 10 rokov na bicykloch.

pumptrack z výšky

Na podujatí sa dozviete, aké pravidlá treba dodržiavať počas jazdy na pumptrackovej dráhe. Čaká vás tombola s parádnymi cenami (BMX, bicykel, kolobežka, odrážadlo, prilby a iné), servis bajkov a odrážadiel počas akcie grátis, občerstvenie či strihanie detí počas akcie profi barberom.

Podujatie organizuje mesto Trenčín v spolupráci s ORIGOS, BIKE RACING SLOVAKIA a DIVO.

Prihlásiť sa na súťaž môžete elektronicky ešte dnes ale tiež aj v deň konania podujatia priamo na mieste.

Registrácia na súťaž

Parkovanie a doprava

Upozorňujeme obyvateľov, že deň pred podujatím, v piatok 5. apríla 2024 popoludní budú uzatvorené parkovacie miesta pod cintorínom, so vstupom len pre organizátorov a VIP. V deň podujatia, v sobotu 6. apríla 2024 od 7.00 hodiny budú na mieste prebiehať prípravné práce, Mestská polícia Trenčín bude odkláňať autá na parkoviská pri LIDLi alebo na Saratovskú ulicu. Ďakujeme za pochopenie.

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!