Oslávte Deň detí veľkolepo, na Brezine

25. 5. 2022

Už najbližšiu sobotu 28. mája 2022 sa môžete s deťmi vybrať na oslavu určenú najmladším trenčianskym obyvateľom. Deň detí sa v tomto roku presunie z tradičného miesta konania – Mierového námestia do Čerešňového sadu a lanového parku Tarzania v lesoparku Brezina.

Deti sa od 13.00 do 18.00 hodiny môžu tešiť na množstvo zábavných aktivít. V programe budú účinkovať divadielko Maťo, superrýchly Spiderman, rozprávkové postavy Kameňožrút, Lomidrevo a Valibuk, maľovanie na tvár či obrovské megabubliny.

Pripravený bude cirkusový a parkourový workshop, slackline, bungeerunning, tréning bojových umení, prekážkové dráhy, bicyklová dráha a iné športové aktivity. Deti si budú môcť zblízka pozrieť záchranárske, hasičské, policajné aj smetiarske autá, vytvoriť si niečo pekné v tvorivých dielňach alebo si zajazdiť na koníkoch.

Pitný režim zabezpečia trenčianske vodárne. Prosíme rodičov, aby sa na Brezinu vybrali spolu s deťmi buď turistickým vláčikom alebo peši a svojich štvorkolesových tátošov nechali radšej doma. 

Vstup je zdarma. Podujatie pripravuje mesto Trenčín v spolupráci s OOCR Trenčína a okolie a Ministerstvom dopravy SR.

plagát Deň detí 22

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!