Oprava výtlkov a obnova vodorovného značenia

16. 4. 2007

          Mesto Trenčín začalo ako správca miestnych komunikácií po zimnom období s opravou týchto ciest. Zároveň zabezpečuje i obnovu vodorovného značenia. Práce vykonáva dodávateľská firma STRABAG s.r.o. Bratislava.


          V súčasnosti nájdete cestárov na sídlisku JUH. Prenosným dopravným značením označujú úseky, kde frézujú poškodené miesta, na ktoré následne nanesú nový asfaltový koberec. Vodorovné dopravné značenie obnovujú na sídlisku Sihoť I.- IV. a v mestskej časti Opatová. Práce budú postupovať po jednotlivých mestských častiach s tým, že najskôr budú robené na miestnych komunikáciách, kadiaľ premáva autobusová doprava. Až potom prídu na rad ostatné miestne komunikácie.


          Snahou Mesta Trenčín je, aby všetky práce súvisiace s opravou výtlkov a obnovou vodorovného dopravného značenia zrealizoval dodávateľ do dvoch mesiacov. Mesto Trenčín žiada hlavne vodičov motorových vozidiel, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky o rešpektovanie prenosného dopravného značenia na miestnych komunikáciách. Umožnia tým urýchlenie prác súvisiacich s opravou miestnych komunikácií.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!