Od pondelka sa rozšíria úradné hodiny mestskej radnice pre verejnosť

21. 5. 2020

Mesto Trenčín po tom, ako 6. mája za sprísnených bezpečnostných opatrení obnovilo chod úradu, pristupuje od pondelka 25. mája 2020 k ďalšiemu rozšíreniu otváracích hodín pre verejnosť. Mimoriadna situácia na Slovensku stále trvá, preto je potrebné naďalej dodržiavať všetky epidemiologické pravidlá pri návšteve mestskej radnice.

Klientske centrum a matrika budú otvorené pre verejnosť od pondelka 25. mája takto:

v pondelok, utorok od 8.00 – 15.30 h,

v stredu od 8.00 – 16.30 h,

vo štvrtok od 8.00 – 15.30 h,

a v piatok od 8.00 – 14.00 h.

 

Kultúrno – informačné centrum môže verejnosť navštíviť

v pondelok až piatok od 8.00 – 17.00 h.

 

Stavebný úrad je verejnosti k dispozícii

v stredu od 8.00 do 16.00 h

a v piatok od 8.00 do 14.00 h

 

Upozorňujeme, že na hlavnej budove úradu naďalej zostáva otvorený len vchod z Mierového námestia. Výťah je k dispozícií len pre imobilných klientov klientskeho centra a matriky. Vstup do úradu regulujú príslušníci mestskej polície, ktorí zmerajú klientom telesnú teplotu.

Pri každom vchode do budov mestského úradu (Mierové námestie, Hviezdoslavova a Farská ulica) sú umiestnené telefónne kontakty na konkrétnych zamestnancov. Klienti ich majú kontaktovať telefonicky. V prípade potreby si zamestnanec pôjde po klienta ku vchodu a jeho požiadavku s ním vyrieši na mieste alebo v kancelárii. Ak klient vstúpi do budovy, je povinný dodržiavať bezpečnostné a epidemiologické opatrenia. Po skončení stretnutia zamestnanec odprevadí klienta až k východu budovy.

Ďakujeme za rešpektovanie všetkých podmienok pri vybavovaní úradných záležitostí!

Vo viacerých prípadoch vybavovania záležitostí na úrade je výhodnejšie urobiť to elektronicky z domu, príkladom je kúpa parkovacej karty, kedy návšteva úradu nie je potrebná.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!