Nová sezóna prinesie nové pravidlá pre návštevníkov zimného štadióna

9. 9. 2019

Práce na obnove interiéru Zimného štadióna Pavla Demitru v týchto dňoch finišujú. Všetko je nastavené tak, aby sa hokejoví fanúšikovia stretli na prvom domácom zápase Dukly Trenčín 20. septembra 2019 vo vynovenom prostredí.

Vstupná hala, chodba a šatňa hostí sú zrekonštruované a práce ešte pokračujú v priestore diváckych tribún. Hokejisti už trénujú na ľade a popritom zhotoviteľ montuje nové sedačky.

Samozrejme, všetci si želáme, aby sa trenčianskym hokejistom darilo. Tu zohrávajú dôležitú úlohu i návštevníci zápasov. V novej sezóne sa vo vynovenom prostredí budú všetci určite cítiť oveľa lepšie ako doteraz. Na rekonštrukčné práce prispela miliónovou dotáciou Vláda SR. Zvyšných vyše 120 tisíc eur doplatí mesto zo svojho rozpočtu.

Je tu teda hneď niekoľko dôvodov, prečo sa nová sezóna na Zimnom štadióne P. Demitru v Trenčíne začne s novými pravidlami. Dohodli sa na nich Mesto Trenčín i Hokejový klub Dukla.

Prosíme hokejových fanúšikov, aby ich dodržiavali.

Pravidlá počas zápasov EXTRALIGY „A“ MUŽSTVA
 1. Upozorňujeme na zákaz nosenia jedla do priestorov diváckych tribún. Počas extraligových zápasov „A“ mužstva bude možná konzumácia jedla iba v bufetoch alebo na to určených miestach.
 2. V bufetoch budú k dispozícii vratné poháre. Nápoje bude možné vnášať do priestorov tribún sedenia aj státia. Vratné poháre treba odovzdať v tom bufete, odkiaľ si ich vezmete.
 3. V rámci celého objektu zimného štadióna platí prísny zákaz fajčenia, pre fajčiarov budú vyhradené priestory pred vchodmi štadióna.
 4. Vhadzovanie akýchkoľvek predmetov na ľadovú plochu bude nekompromisne trestané.
 5. V novej sezóne budete vchádzať na štadión cez turniketový systém kontroly vstupov na zápasy. Je preto potrebné počítať s možným zdržaním a podľa toho si naplánovať príchod na štadión.
 6. Do hľadiska nevstupujte počas hry. Počkajte chvíľu, kým bude hra prerušená. Buďme tolerantní k ostatným.
 7. Žiadame návštevníkov, aby bezprostredne po skončení zápasu opustili budovu zimného štadióna a nezdržiavali sa v jeho priestoroch dlhšie.
 8. Parkovacie možnosti v okolí zimného štadióna sú limitované. Bezplatne je možné zaparkovať pri krytej plavárni a v časoch zápasov i na Mládežníckej ulici. Odtiaľ sa k štadiónu dostanete pohodlnou chôdzou za cca 10 minút. Mesto opäť v spolupráci so SAD Trenčín zabezpečí posilový spoj z hokeja na sídlisko Juh.
 9. Rekonštrukcia interiéru štadióna stála nemalé peniaze, preto sa snažme, aby obnovené priestory dlho slúžili bez poškodenia. Apelujeme preto na všetkých návštevníkov, aby sa k novému prostrediu na štadióne správali ohľaduplne. Či to dokážeme, preverí už prvý domáci zápas s atraktívnym súperom z Bratislavy (20. 9. 2019).
Pravidlá počas zápasov JUNIOROV a OSTATNÝCH MLÁDEŽNÍCKYCH a NIŽŠÍCH KATEGÓRIÍ
 1. Upozorňujeme, že počas týchto zápasov budú môcť diváci využívať iba tribúnu na sedenie „A“ rad 1 až 4 v plnom rozsahu sedadiel a tribúnu na státie „E“. Prosíme rodičov a ostatných návštevníkov, aby rešpektovali toto nariadenie, prípadne k tomu zodpovedajúce pokyny SBS.
 2. Pre vstup na tieto zápasy bude možné využiť vchod č. 4 a vchod č. 5.
 3. Aj tu platí zákaz nosenia jedla do priestorov tribún. Konzumácia jedál bude možná iba v bufetoch alebo na to určených miestach.
 4. Bufety ponúknu pitie vo vratných pohároch. Nápoje bude možné doniesť do priestorov tribún. Vratný pohár odporúčame zaniesť do bufetu, odkiaľ ste ho získali.
 5. Aj v tomto prípade platí prísny zákaz fajčenia v priestoroch zimného štadióna.

Za rešpektovanie nových pravidiel, korektnosť a ohľaduplnosť ďakujeme. Nech sa Dukle Trenčín dobre darí i s pomocou skvelých a slušných fanúšikov!

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!