Netradičné prehliadky mesta v sprievode vodníka

24. 9. 2007

          Netradičné turistické prehliadky Trenčína určené najmä Trenčanom pripravuje od štvrtka do nedele mesto ako príspevok k Svetovému dňu cestovného ruchu.


          Bezplatné prehliadky sa začnú na Štúrovom námestí pri studni vodníka Valentína, ktorý sa zhostí úlohy sprievodcu. Počas prehliadky bude Trenčanom obnovovať vedomosti z dávnej aj nedávnej histórie Trenčína. „Na prechádzke mestom bude čakať záujemcov niekoľko prekvapení. Uvidia Trenčín tak, ako ho možno nepoznajú,“ sľubuje vedúca Útvaru marketingu MsÚ Renáta Kaščáková.


          Vo štvrtok a v piatok dopoludnia budú prehliadky určené pre organizované skupiny zo škôl, popoludní a počas víkendu pre širokú verejnosť. V sobotu sa prehliadky uskutočnia počas celého dňa, v nedeľu len popoludní. Vodník Valentín vopred upozorňuje záujemcov, že optimálny počet v jednej skupine je do 50 osôb.


          Počas dní konania prehliadok bude fungovať informačný stánok umiestnený na Mierovom námestí, kde budú pracovníci Kultúrno-informačného centra poskytovať záujemcom turistické informácie, k dispozícii bude aj anketa, súťaž pre deti a bezplatné propagačné materiály a predmety mesta. 


AKTUÁLNE  FOTOGRAFIE  Z  PRVÉHO  DŇA  PODUJATIA  –  27. 9. 2007


<!––>   <!––>


<!––>   <!––>


 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!