Nedajte si ujsť najbližší víkend v Átriu pod vežou

21. 7. 2021

V piatok nás čaká Hudobný piknik plný emócií s talentovaným hudobníkom Erikom Žigmundom, v sobotu herecký koncert Kamila Mikulčíka a Juraja Hrčku v divadelnom predstavení Vytrvalý dážď a nedeľa bude patriť trenčianskej rockovej kráľovnej Jane Čonkovej.

V piatok 23. júla 2021 o 19.00 hodine zaplní Átrium pod vežou hudobná pochúťka v minimalistickej zostave gitara, cajon + skladateľský talent a cit. Erik Žigmund na Hudobnom pikniku predstaví svoj debutový album ladený v príťažlivej zmesi popu, folku, šansónu a jazzu. Zahrá svoje skladby, ktoré sú jednoduché, bez elektronického plášťa zvukov, ale plné emócií a nostalgickej atmosféry. Po pracovnom týždni vám tento pohodový večer určite padne vhod.

V sobotu 24. júla o 19.30 hodine pokračujú v Átriu pod vežou Letné divadelné večery, ktoré pripravuje Mestské divadlo Trenčín. Tento raz pôjde o mysteriózny a temný súčasný príbeh s názvom „Vytrvalý dážď“ o dvoch priateľoch policajtoch. Príbeh, ktorý skúma rozmer a hranice priateľstva, lojality, ale i lásky, dôvery a zrady. V réžii Michaela Vyskočániho uvidíme dvoch výborných hercov Kamila Mikulčíka a Juraja Hrčku. 

Koncert Hudobnej nedele 25. júla 2021 sa začína v Átriu pod vežou o 18.00 hodine. Trenčianska rocková kráľovná Jana Čonková vydala so svojou kapelou Lady Jane nový album vlastných skladieb. V nedeľu podvečer ho predstaví na koncerte v Trenčíne v akustickej verzii s gitaristom Petrom Kešu Orieškom a pridá aj zopár svetových hitov, v ktorých vynikne jej výnimočný hlas. Príďte načerpať energiu pred novými výzvami ďalšieho týždňa.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!