Na ZŠ Veľkomoravská ul. je otvorený zrekonštruovaný viacúčelový športový areál

4. 11. 2005

          Nový viacúčelový športový areál slávnostným prestrihnutím pásky otvorili dnes na ZŠ Veľkomoravská ul. primátor Mesta Trenčín Branislav CELLER a riaditeľ školy Jozef VAKOŠ.  


          Náklady na vybudovanie viacúčelového ihriska pre loptové športy na úrovni 21. storočia s umelým trávnikom a tartanovým oválom dosiahli takmer 16,5 milióna korún. Rekonštruovaný bol aj školský dvor, chodníky v areáli a rozšírené parkovisko. Investorom stavebných akcií je zriaďovateľ školy, Mesto Trenčín, práce sa začali počas letných prázdnin. V popoludňajších hodinách budú športové plochy slúžiť aj obyvateľom Zámostia.


          ZŠ Veľkomoravská ul. v Trenčíne je po ZŠ Hodžova ul. druhou školou s vynovenými športovými plochami. Mesto má v pláne rekonštruovať školské ihriská na všetkých ôsmich základných školách v meste. V budúcom roku začnú za 30 miliónov korún opravovať školské ihriská na ZŠ Novomeského ul., na najväčšom trenčianskom sídlisku Juh. Mesto Trenčín tak plní zámer budovať rekreačno-športové centrá, slúžiace aj pre širšiu verejnosť.+ Nový viacúčelový športový areál slávnostným prestrihnutím pásky otvorili dnes na ZŠ Veľkomoravská ul. primátor Mesta Trenčín Branislav Celler (vpravo) a riaditeľ školy Jozef Vakoš. + Pohľad na časť viacúčelového ihriska počas vystúpenia mladých karatistov.+ Nové viacúčelové ihrisko hneď využili aj mladí basketbalisti.


 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!