Na otvorení námestia vystúpi Mária Čírová

11. 5. 2018

Slovenská speváčka, klaviristka a skladateľka, držiteľka prestížneho ocenenia OTO v kategórii Speváčka roka 2017 svojím koncertom prispeje v sobotu 19. mája 2018 o 20.30 hodine k slávnostnému otvoreniu zrekonštruovaného Mierového námestia.

Mária Čírová je stálica slovenského hudobného sveta už od roku 2008, keď vyhrala súťaž Coca-Cola Popstar. Vyštudovala hru na klavíri a hudobnú kompozíciu na konzervatóriu v Bratislave. Jej piesne ako Unikát, Búrka, Na dosah či Chýbaš sa pravidelne objavujú v rebríčkoch najpočúvanejších skladieb. Vydala 4 albumy a získala viacero ocenení. V roku 2011 sa stala ambasádorkou UNICEF-u.

Len pred niekoľkými dňami oficiálne predstavila svoj nový singel a videoklip Slobodná, ktorý symbolicky označuje ako „pokračovanie“ jej prelomového hitu Unikát. Najznámejšie hity Márie Čírovej zaznejú  aj na novom pódiu Mierového námestia v deň jeho slávnostného otvorenia.

Pôjde tak o zmenu v pôvodnom programe otvorenia zrekonštruovaného námestia. Avizovaná skupina Fallgrapp, žiaľ, v tomto období zrušila pre zdravotné problémy všetky naplánované koncerty.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!