Kyvadlová doprava na hokejové semifinále

3. 4. 2018

Semifinálovým súperom trenčianskych hokejistov sú súperi zo Zvolena. Aktuálny stav série je 1:1. Boje o postup do finále sa presúvajú na domáci ľad HK Dukla Trenčín. V utorok a stredu (4. a 5. apríla) sa zápasy začínajú o 18.00 h.  Fanúšikov z bezplatných parkovísk na štadión zavezie kyvadlová doprava.


Vzhľadom k neúnosnej situácii s parkovaním v okolí Zimného štadióna P. Demitru v čase hokejových zápasov, sa mesto Trenčín rozhodlo vyjsť v ústrety hokejovým fanúšikom a občanom žijúcim v okolí štadióna.


Prosíme vodičov, aby využili kapacity dvoch veľkých parkovísk, kde zaparkujú zdarma (pri Mestskej krytej plavárni a na Mládežníckej ulici po 16.00 h) a nechali sa rovnako zdarma odviezť na hokejový zápas.


Odchody autobusov:

Začiatok zápasu 18:00
Odchody autobusov 17:15, 17:30,
17:45, 18:00

Do autobusu bude možné nastúpiť pri krytej plavárni a tiež pri Sokolovni. Po zápasoch (v utorok i v stredu) bude autobus pristavený na zastávke MHD (zimný štadión) a po naplnení odíde.


Ak budú Trenčania hrať zápas aj 9. apríla, kyvadlová doprava bude tiež zabezpečená.


Posilový spoj na Juh


Po ukončení hokejových zápasov bude tiež pristavený na zastávke Zimný štadión posilový autobus na sídlisko Juh. Linka č. 8 zastaví na všetkých zastávkach s konečnou na Ul. gen. Svobodu.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!