Kultúrno-informačné centrum bude otvorené už aj v sobotu

1. 7. 2020

Od 1. júla 2020 môžete navštíviť Kultúrno-informačné centrum (KIC) na Mierovom námestí 9 v pracovných dňoch od 9.00 do 18.00 hodiny a v sobotu od 9.00 do 16.00 hodiny.

Ak hľadáte inšpiráciu, kam sa v Trenčíne alebo jeho okolí pozrieť, čo navštíviť, kde niečo dobré ochutnať alebo niečo zaujímavé zažiť, zastavte sa v Kultúrno-informačnom centre. Jeho pracovníci vám radi a ochotne poskytnú všetky potrebné informácie.

V KIC si tiež môžete kúpiť originálne i tradičné suveníry, pohľadnice či mapy, prípadne si chvíľku oddýchnuť.

Ak patríte k zberateľom turistických pečiatok, KIC má pre vás najnovšie pripravenú kompletnú kolekciu trenčianskych pamiatok v unikátnej verzii.

K pôvodným ôsmim turistickým pečiatkam s vyobrazením najvýznamnejších pamiatok mesta ako Trenčiansky hrad, rímsky nápis, Mestská veža či piaristický kostol, pribudlo nedávno šesť ďalších pečiatok.

Nájdete na nich morový stĺp na Mierovom námestí, studňu lásky na Trenčianskom hrade, Katov dom, ako aj tri kostoly – Farský kostol Narodenia P. Márie, kláštorný kostol Notre Dame a evanjelický kostol.

V KIC je k dispozícii wi-fi pripojenie a ak máte ťažké batohy a kufre, môžete si ich tu odložiť.

Kultúrno-informačné centrum sídli priamo v centre mesta na Mierovom námestí v blízkosti pódia. Kontakt +421 (0) 32/ 16 186

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!