Jesenný zber starých elektrospotrebičov sa blíži

16. 9. 2019

Nechajte si odviezť starú chladničku, práčku či televízor, ktoré už nepotrebujete. Svoj záujem nahláste do 2. októbra 2019. Odvoz je bezplatný.

Typ a počet spotrebičov, ktoré potrebujete odviezť, vaše meno, priezvisko, presnú adresu bydliska a telefonický kontakt zatelefonujte na MsÚ na 032/650 44 18 alebo napíšte na viera.gugova@trencin.sk.

V sobotu 5. októbra 2019 bude z vašej adresy nahlásený elektroodpad odvezený. Vyložte ho vo vchode bytového domu alebo za bránou rodinného domu už o 9.00 h ráno v deň zberu, nie, prosím, na ulicu.

Zároveň je potrebné, aby ste v priebehu dňa až po odvoz umožnili vstup do týchto priestorov. Z  časových dôvodov nie je možné vynášať elektroodpad z bytov, pivníc a povál.

Odvoz sa týka veľkých spotrebičov ako chladničky, práčky, televízory, ako aj malých spotrebičov ako vysávače, žehličky, kávovary a fény, ktoré tiež nepatria do bežného kontajnera.

Vaše údaje môžete nahlasovať do 2. októbra 2019. Telefonicky počas úradných hodín MsÚ, e-mailom kedykoľvek do tohto termínu.

Odvoz starých spotrebičov z domácností organizuje Mesto Trenčín v spolupráci so Združením výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu a organizáciou E-cycling, s.r.o.

zber-starych

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!