Janko Hraško otvorí nedeľné Divadielka pod vežou

29. 6. 2018

Prvé zo série detských divadelných predstavení v Átriu pod Mestskou vežou bude už najbližšiu nedeľu 1. júla 2018 so začiatkom o 16.00 hodine.

S ľudovou rozprávkou o Jankovi Hraškovi príde do Trenčína Divadlo pod balkónom z Banskej Bystrice. Jeho principálom, riaditeľom, hercom, režisérom, scenáristom, textárom, osvetľovačom a technikom je Ján Harry Haruštiak, dlhoročný bývalý člen súboru a inšpicient  Bábkového divadla na rázcestí. Často hosťuje v rozhlase a v televízii. Manažérkou divadla je Julka Haruštiaková. Súbor divadla tvoria vynikajúci herci, ktorých si divadlo pozýva ku spolupráci, pôsobiaci aj v iných slovenských divadlách, ktorí sú absolventami umeleckých škôl.

Janko Hraško

Detské divadelné predstavenia budú v Átriu každú nedeľu o 16.00 až do konca letných prázdnin. V prípade nepriaznivého počasia sa presunú do sobášnej siene Mestského úradu.

Aj toto leto môžu deti na predstaveniach zbierať pečiatky a tak sa zapojiť do súťaže. Žrebovanie bude na konci júla i augusta. Kartičku na zbieranie pečiatok dostanú na predstavení.

divadielka jpg

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!