Chceš si prenajať Veľkú sálu v KKC Hviezda za členské ceny?

22. 9. 2023

Chceš využívať priestory KKC Hviezda pravidelne, alebo nepravidelne do konca tohto roka ale aj počas celého roka 2024 za členské ceny?

Prihlás sa do našej výzvy a získaj svoj priestor pre rozvoj svojej kultúrno-kreatívnej aktivity.

Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda vyhlasuje Výzvu na prenájom priestorov Veľká sála a Pódium bez hľadiska v budove CKKP Hviezda pre záujemcov z oblasti kultúrno-kreatívneho priemyslu. Prenájom priestoru sa poskytuje fyzickým a právnickým osobám za účelom podpory a rozvoja talentov a kultúrno-kreatívneho potenciálu, ktorí sú členmi CKKP Hviezda.

Veľká sála – hlavná multifunkčná sála s balkónom a pódiom s celkovou plochou 394 m2 má kapacitu 280 miest (z toho 67 balkón) na sedenie, alebo 257 na státie (+ balkón pre 67 sediacich divákov). Je vybavená pohodlnými stoličkami s možnosťou variabilného usporiadania, 62 ich je rozmiestnených na výsuvnej plošine v zadnej časti hľadiska. Ďalej je vybavená vzduchotechnikou, kvalitnou zvukovou aparatúrou a projektorom. Pódium je vybavené inteligentným scénickým osvetlením, ťahmi a možnosťou samostatnej réžie, ktorá môže slúžiť na obsluhu A/V zariadení a streamovacie služby.

Za respektíve pod pódiom sa nachádzajú šatne s maskérňami. Sú vybavené moderným zariadením, skriňami, pohodlným gaučom, taburetkami, zrkadlami a umývadlom, sprchou a toaletami.

Predpokladaný začiatok programu: 25. Septembra 2023 o 10.00 h

Kapacita výzvy:  je maximálne 12 osôb.

Celkový rozsah:

  • Možnosť prenajať si priestor “Veľká sála” v celkovom rozsahu maximálne na 22 hodín na účastníka.
  • Možnosť prenajať si priestor “Pódium bez hľadiska” v celkovom rozsahu maximálne 53 hodín na účastníka.

Podmienkou účasti je vyplnenie prihlášky a všetkých potrebných príloh. Ak sa vám zdá, že ide o príliš veľa dokumentov a máte problém s ich vyplnením alebo vytlačením, dohodnite si osobné stretnutie prostredníctvom e-mailu: hviezda@trencin.sk alebo na tel. č: 0911 046 629. Radi vám s tým pomôžeme.
 
Táto výzva je určená pre fyzické aj právnické osoby ktorý sú členom KKC Hviezda.

Účastnícky poplatok:

  • Výška účastníckeho poplatku za prenájom priestoru Veľká sála je stanovený na 100 € s DPH za 1 hodinu.
  • Výška účastníckeho poplatku za prenájom priestoru Pódium bez hľadiska je stanovený na 80 € s DPH za 1 hodinu.

Miesto konania: KKC Hviezda, Kniežaťa Pribinu 197, 911 01 Trenčín

Prihláste sa najneskôr do 23. 10. 2023 do 12.00

Registrácia pre fyzické osoby

Registrácia pre právnické osoby

(ZIP, 4 MB)

Tento projekt je realizovaný v spolupráci s mestom Trenčín a spolufinancovaný z ERDF – Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci IROP projektu: Centrum kultúrno-kreatívneho potenciálu Hviezda (kód projektu v ITMS2014+:302031ABB7). 

Logá: irop mirri mk eu

 

Pripravované workshopy Hľadáte iný workshop?

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!