Hlasujme za Žihadielko každý deň

19. 1. 2018

V našej kategórii „Víťazi 2016 a 2017“ aktuálne Trenčín súperí o prvú pozíciu s Trnavou. V piatok 19. januára 2018 o 13.30 h malo naše mesto 3 650 hlasov, o 89 hlasov viac ako Trnava. Nové detské ihrisko získajú len prvé dve mestá z každej kategórie. Zatiaľ sme na tom dobre, ale nesmieme poľaviť, hlasujme každý deň.


Súťaž, v ktorej uspeje len 10 slovenských miest, vyhlásila spoločnosť LIDL. Trenčín sa aj v tomto roku zapojil do súťaže a preto prosíme všetkých obyvateľov i priaznivcov nášho mesta o hlasy pre Trenčín.


Hlasovanie začalo v pondelok 15. januára 2018 o 9.00 h a potrvá do 28. februára 2018 (do polnoci). Hlasovať môžete každý deň dvakrát. Stačí sa prihlásiť na internetovej stránke https://zihadielko.lidl.sk/Pri prvom hlasovaní dostanete bezplatnú overovaciu SMS a potom je úlohou každý deň znova a znova hlasovať.


Zahrajte sa a pridajte bonusový hlas


Po prvom zahlasovaní máte možnosť pridať ešte jeden bonusový hlas, keď úspešne zvládnete hru s Majou alebo Flipom. V tom okamihu sa automaticky započítava ďalší hlas pre Trenčín. Každý deň teda môžete pridať z jednej emailovej adresy alebo facebookového účtu dva hlasy!


Našimi konkurentmi sú mestá, ktoré v tejto súťaži už vyhrali – kategória: Víťazi 2016 a 2017. Ak chceme byť úspešní, musíme byť v tejto kategórii aspoň druhí.


Ak uspejeme, detské ihrisko by mohlo vyrásť na mieste bývalého ihriska Opavia vo vnútrobloku na Beckovskej ulici.


Za ihrisko v Trenčíne môžeme hlasovať my – Trenčania, ale aj naši známi, príbuzní, priatelia z iných miest či obcí.


Skúsme zabojovať a vyhrať pre deti pekné, moderné a bezpečné ihrisko. Hlasujme za Trenčín! Každý hlas sa počíta!  

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!