Hlasujme za Mierové námestie

5. 3. 2019

Mierové námestie v Trenčíne súťaží o štatút ceny STAVBA ROKA 2018. V rámci oceňovania je aj „Cena verejnosti“. Hlasovanie trvá do 22. marca 2019.

Súčasťou súťaže Stavba roka je aj Cena verejnosti, udeľovaná širokou verejnosťou prostredníctvom internetového hlasovania na stránke https://stavbaroka.zoznam.sk/. Cena bude udelená stavbe, ktorá bude mať najvyššie percento hlasov „páči sa“.

Do 24. ročníka celoštátnej verejnej súťaže stavieb realizovaných na Slovensku Stavba roka 2018 je zaradených 20 stavieb. Medzi nimi je aj Rekonštrukcia Mierového námestia v Trenčíne, ktorú do súťaže prihlásila spoločnosť Cesty Nitra, s. s.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Stavba roka 2018 sa uskutoční v Incheba Expo Arena  27. marca 2019, sledovať ho budeme môcť v priamom prenose na RTVS :2 o 20.30 hod.stavba roka hlasujVyhlasovateľmi súťaže sú Združenie pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva – ABF Slovakia, Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky, Únia miest Slovenska, Slovenská komora stavebných inžinierov, Zväz stavebných podnikateľov Slovenska, Slovenská technická univerzita v Bratislave, Stavebná fakulta, Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o., Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., a Vydavateľstvo EUROSTAV, s. r. o.

mierove namestie trencin

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!