Hlasuj pre Trenčín a vyhraj iPhone!

14. 2. 2018

Internetové hlasovanie o detské ihrisko Žihadielko sa blíži ku koncu. Mesto Trenčín pripravilo pre hlasujúcich súťaž.


Na hlasovanie o Žihadielko nám zostáva posledných pätnásť dní. Stav hlasovania je tesný, a tak sa predbiehame o druhé ocenené miesto. Nové detské ihrisko získajú prvé dve mestá z každej kategórie. Trenčín súťaží v kategórii „Víťazi 2016 a 2017″.


Pre zapojenie sa do súťaže o iPhone nasledujte tieto dva jednoduché kroky:  1. Zahlasujte za Trenčín aspoň 22 hlasmi v termíne od 14. 2. do 28. 2. – 23.59.

  2. Pošlite odfotenú obrazovku (screenshot) kde bude jasne viditeľné ako ste v týchto dňoch hlasovali na emailovú adresu zihadielko@trencin.sk do 28. 2. – 23.59.

Výhercu súťaže o iPhone SE vyžrebujeme 1. 3. 2018. Denne môže každý odovzdať až dva hlasy.


Po prihlásení na internetovej stránke https://zihadielko.lidl.sk/ dostanete bezplatnú overovaciu SMS a potom už len každý deň znova a znova hlasovať.


Ak po prvom zahlasovaní úspešne zvládnete hru s Majou alebo Flipom, získavate aj druhý hlas.


Každý deň teda môžeme pridať z jednej emailovej adresy alebo facebookového účtu dva hlasy!


Jedno detské ihrisko Žihadielko v Trenčíne už máme. Spoločnosť LIDL ho práve vďaka aktívnym Trenčanom v lete 2017 vybudovala v parku pod Juhom. Ďalšie ihrisko v hodnote 87 tisíc eur by mohlo vyrásť na mieste bývalého ihriska Opavia vo vnútrobloku na Beckovskej ulici. Slúžilo by deťom od 2 do 12 rokov.


Aktualizácia


V žrebovaní, ktoré prebehlo 1.3.2018 vyžreboval pán primátor Richard Rybníček výherkyňu iPhonu pani Miriam Soľárovú. Gratulujeme!


 


 


Súťažné podmienky.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!