Dvadsaťštyri fotografií v uliciach Trenčína

12. 1. 2021

Pri prechádzke trenčianskymi ulicami ste si možno všimli veľkoformátové fotografie na výlepných plochách. Kultúrno-informačné centrum Trenčín na týchto miestach zvyčajne informovalo o kultúrnych podujatiach v meste. Namiesto programu sú tu dnes zábery z mesta.

Jednotlivé fotografie z určitej časti mesta sú zámerne umiestnené v inej mestskej časti, aby domáci mohli aj takto nakuknúť k svojim najbližším susedom.

Okrem záberov Trenčianskeho hradu nechýbajú netradičné pohľady z drona nad kruhovými objazdami, či detským ihriskom na Karpatskej ulici, detaily z fontány Marca Aurélia na Mierovom námestí, zábery z rekonštruovaného átria pod Mestskou vežou, fotografie novej cyklotrasy na starom železničnom moste či mozaiky v podchode vedúcom na Sihoť.

Zaujímavé sú aj obrázky zo zasneženého či zamrznutého mesta – dúfame, že sneh v Trenčíne tento rok neuvidíme len na týchto fotkách. Ojedinelá je majestátna panoráma mesta zo vzduchu, ktorá v troch dieloch obsadila celý stojan neďaleko Posádkového domu.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!