Dopravný režim na križovatke pri ZUŠ sa vracia do normálu

17. 5. 2013

Rekonštrukcia kanalizácie z Námestia SNP v smere na Ulicu Martina Rázusa sa začala 2.mája. Obmedzila všetkých účastníkov cestnej premávky, vrátane cestujúcich MHD. V piatok 17. mája sa dopravný režim vráti do normálu.


Pôvodne malo byť pravé odbočenie na križovatke pri Základnej umeleckej škole K. Pádivého v smere od železničnej stanice na Sihoť uzavreté do 21.mája. Dnes je už isté, že tento termín je nereálny. Nastali totiž nepredvídateľné komplikácie.


Odkrytie kanalizácie ukázalo, že šachty sa nachádzajú v inej hĺbke, ako je uvedené v projekte. Rekonštrukcia kanalizácie bude preto v týchto miestach pokračovať po úplnom preprojektovaní stavebného objektu. O novom riešení a jeho dopadoch na dopravnú situáciu v tomto úseku bude mesto včas informovať.


Zatiaľ bude povrch komunikácie upravený tak, aby sa v piatok 17.mája v popoludňajších hodinách mohol tento úsek spojazdniť pre všetku dopravu.


Linky č. 2, 6, 24 a 28 MHD Trenčín sa vrátia do svojich trás od soboty rána 18. mája. To znamená, že od soboty končí aj bezplatný prestup z uvedených liniek po autobusovú stanicu resp. na Sihoť.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!