Doplňte vitamíny vášmu vzťahu

8. 2. 2024

Už budúci týždeň od 12. do 18. februára 2024 ponúkne Národný týždeň manželstva (NTM) jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu. Téma tohto ročníka je “Vitamíny pre vzťah”. Národný týždeň manželstva v Trenčíne už po desiatykrát organizuje Centrum pre rodinu Trenčín.

V zimnom období sa viac než inokedy zamýšľame nad významom vitamínov pre naše telo. Máme menej možností, ako ich prirodzene prijať a sme zároveň vystavení väčšej záťaži. Podobne je to aj s manželstvom. Nie v každom období máme dostatočný prísun “vitamínov” pre zdravý vzťah. Každé manželstvo ich potrebuje. Stačia malé, no pravidelné dávky. Môže to byť napríklad drobné, no každodenné vzájomné ocenenie, spoločné chvíle zábavy alebo odhodlanie robiť to, čo druhému prináša potešenie a vyjadruje lásku.

národný týždeň manželstva 24

NTM chce ponúknuť dávku “vitamínov” pre zdravie manželského vzťahu a priestor uvedomiť si, že spokojné manželstvo nie je samozrejmosť. Pre manželské páry sú aj tento rok pripravené špeciálne zľavy a ponuky v rôznych prevádzkach, ale aj podujatia. Obnoviť manželský sľub si môžete počas sv. omše 12. 2. 2024 o 18.30 v Kostole Sv. rodiny na Juhu, na 16. 2. 2024 je pripravený manželský kvíz. Za Centrum pre rodinu Trenčín o tom informoval Ondrej Hlucháň.

Akcie pripravené pre manželov v rámci nášho mesta budú pravidelne aktualizované na webe a FB CPR Trenčín, na stránke ntm.sk alebo sa o nich dozviete v Kultúrno-informačnom centre. Pre uplatnenie zľavy sa nezabudnite preukázať preukazom totožnosti, obrúčkami alebo použite heslo: Vitamíny pre vzťah.

 

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!