Divadlo 21 pozýva na predstavenie s názvom Slabomyseľná

11. 5. 2018

Predstavte si, že váš manžel nie je ten, za koho ho pokladáte. Alebo ste to vy, kto stráca rozum? Kto vlastne má pravdu? Detektívny príbeh na motívy hry Patricka Hamiltona plný falošných obvinení, klamstiev či pretvárky, uvedie Divadlo 21 Opatová vo Hviezde 31. mája 2018.

Domáce Divadlo 21 Opatová si tentoraz pripravilo pre svojich priaznivcov už šiestu divadelnú hru s názvom „Slabomyseľná“.  Pri výbere hry bolo veľmi silným motívom opäť posunúť pomyselnú umeleckú latku na vyššiu úroveň.  Aby však trenčiansky divák a ostatní priaznivci neboli ukrátení, krátko po premiére v Opatovej zavítajú aj do trenčianskej Hviezdy, kde vo štvrtok 31. mája o 18.30 túto hru odohrajú.

Režijne sa opäť predstaví Roman Oravec, ktorý s D 21 Opatová spolupracuje už niekoľko rokov. Základnú hereckú zložku tvoria stabilní členovia – Ondrej Ďuriš, Branisalv Ševčík, Lýdia Lišková, Ivana Oravcová a rady posilnila aj nová členka divadla Aneta Hlavová. 

Temná psychologická dráma druhej polovice 19. storočia sa aj dnes dotýka aktuálnej problematiky manipulácie. Hra je nevhodná pre diváka mladšieho ako 15 rokov

Vstupné 5 €. Vstupenky priamo na mieste. 

Divadlo 21 Slabomyselna

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!