Boj o Žihadielko vrcholí

20. 2. 2018

Internetové hlasovanie o detské ihrisko Žihadielko potrvá už len niekoľko dní. Trenčania sa zmobilizovali a preskočili Trnavu. Naše mesto tak má veľkú šancu uspieť.


Nové detské ihrisko získajú prvé dve mestá z každej kategórie. Trenčín súťaží v kategórii „Víťazi 2016 a 2017″. Hlasovanie potrvá do konca februára. Skončí v stredu 28. 2. 2018 presne o polnoci. Priebežné výsledky sú na stránke https://zihadielko.lidl.sk/ dostupné nepretržite, a to podľa aktuálneho stavu hlasovania až do 21. 2. 2018.


ALE POZOR!


Posledných 7 kalendárnych dní, od štvrtka 22. 2. 2018 do 28. 2. 2018 až do ukončenia hlasovania, nebudú priebežné výsledky zverejňované. A práve v tomto čase je dôležité neprestať a pridať ešte viac, zapojiť aj svojich známych a priateľov. Dá sa očakávať, že Trnava sa len tak ľahko nevzdá. V tomto čase, v utorok 20.2. krátko pred 13.00 h, stráca na Trenčín  849 hlasov. Nemáme bezpečný náskok. Hlasujme ďalej každý deň!


Pre nových hlasujúcich


Po prihlásení na stránke https://zihadielko.lidl.sk/ dostanete bezplatnú overovaciu SMS a potom už len každý deň znova a znova hlasovať. Ak po prvom zahlasovaní úspešne zvládnete hru s Majou alebo Flipom, získavate aj druhý hlas. Každý deň teda môžeme pridať z jednej emailovej adresy alebo facebookového účtu dva hlasy!


Jedno detské ihrisko Žihadielko v Trenčíne už máme. Spoločnosť LIDL ho práve vďaka aktívnym Trenčanom v lete 2017 vybudovala v parku pod Juhom. Ďalšie ihrisko v hodnote 87 tisíc eur by mohlo vyrásť na mieste bývalého ihriska Opavia vo vnútrobloku na Beckovskej ulici. Slúžilo by deťom od 2 do 12 rokov.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!