Autobusy budú z Inoveckej ulice počas víkendu dočasne presmerované

18. 5. 2022

Dôvodom bude rekonštrukcia verejného vodovodu a kanalizácie v križovatke Inovecká / Dlhé Hony v réžii Trenčianskych vodární a kanalizácií.

počas najbližšieho víkendu 21. až 22. mája 2022 budú autobusové linky MHD č. 1, 4, 22, 23 a 25 jazdiť v smere do centra mesta po Soblahovskej ulici (vynechajú Inoveckú ulicu). Rovnako budú dočasne jazdiť aj z centra mesta na Juh po Soblahovskej ulici, kde zastavia na tamojších zastávkach.

Linky č. 5, 11 a 28 pôjdu v smere do centra okolo OBI, prejdú na Legionársku ulicu a odtiaľ obslúžia zastávku Beckovská a následne zastávku Nemocnica, potom sa napoja na svoju pôvodnú trasu. Smerom z centra mesta obslúžia linky č. 5, 11 a 28 zastávku Nemocnica a odtiaľ pokračujú na Beckovskú ulicu, kde odbočia na Inoveckú a obslúžia zastávku „Inovecká“. Odtiaľ budú pokračovať po pôvodnej trase na sídlisko Juh.

Počas tohto víkendu teda nebudú autobusy obsluhovať zastávky Dlhé hony, Inovecká stred. Na zastávke Inovecká (smer na Juh) obslúžia iba linky 5, 11 a 28.

Od budúceho týždňa len malá zmena

Od pondelka 23. mája do 6. júna 2022 bude pokračovať rekonštrukcia vodovodu a kanalizácie od križovatky Dlhé Hony/Inovecká smerom k Soblahovskej ulici. Vozidlá MHD budú obsluhovať všetky zastávky na Inoveckej ulici, ale zo Soblahovskej ulice nebudú vchádzať na Inoveckú priamo. Najskôr pôjdu po Soblahovskej ulici, odbočia na Dlhé Hony a až na križovatke odbočia na Inoveckú ulicu.

 

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!