Otázky a odpovede

Téma: Mestská polícia

Dobry den, prosim Vas aj sa kontroluje parkovanie na ulici Svermova pozdlz bytovky 1630? Konkretne mam na mysli parkovanie vo vyznacenych parkovacich "boxoch". Vacsina aut parkuje stylom, ako pridem tak zastavim, a neraz tak vznikaju prazdne miesta kde clovek nezaparkuje. Su namalovane nove ciary, biele, tak by nemal byt problem sa medzi ne trafit a nezaberat dve parkovacie miesta.
A este jedno miesto je asi "ignorovane", Smetanova 6, armadne Hyundaje a aj ine auta si tam parkuju na miestach kde je to znacenim zakazane. Denne tam parkuju tie iste auta, a ano parkuju, nakolko tam stoja niekolko hodin. Minule dokonca zasobovanie nemalo kde zastavit, tak ostalo stat na ceste, cim zneprejazdnilo danu ulicu na cas vylozenia tovaru. Samozrejme, biely "armadny" Hyundai na klukatej ciare. Dakujem za riesenie.

Odpoved:

, 3.6.2021

Áno, máte pravdu, stáva sa to pravidelne, že vodiči parkujú aj cez dve parkovacie miesta. Preto Švermovu ulicu pravidelne kontrolujeme a aj kontrolovať budeme, čomu nasvedčuje počet zistených a riešených priestupkov na úseku dopravy. Preveríme aj parkovanie armádnych vozidiel na Smetanovej ulici. Ak sa potvrdí porušenie alebo porušovanie zákona, budeme takéto priestupky odstupovať v zmysle platnej legislatívy.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!